Sklep Mirat. wchodzi na platformę Magento 2

 Nasz sklep internetowy mirat.eu już od trzynastu lat funkcjonuje po to, by umożliwić Tobie zakupy najlepszych mebli do twojego mieszkania oraz biura. Od 2006 roku, z myśli Andrzeja Tereszkiewicza oraz Pawła Harasimowicza została założona grupa „MIRAT”, w skład której wchodzą sklepy: Biuro-dom.pl – Fotele i krzesła oraz Mirat.eu – Więcej niż meble, staramy się cały czas rozwijać i dopasowywać do zmieniających się oczekiwań naszych klientów i rynku meblarskiego. Właśnie w tej chwili, z powodu rosnących potrzeb i chęci ułatwienia ci użytkowania naszego sklepu, oraz w trosce o jeszcze wyższą niż dotychczas jakość obsługi, przenosimy się na nową platformę. Transformacja ta, czyli wejście sklepu mirat.eu na platformę Magento 2, to dla nas ważny moment, gdyż platformę tą stosuje już ponad 250 tysięcy przeróżnych sprzedawców na całym świecie, a bieżąco również i my.
Co przyniesie ta transformacja? Czym charakteryzuje się platforma Magento 2? Jakie nabędziesz korzyści, ty, jako nasz klient, wynikające z przeniesienia naszego sklepu? Jeżeli jesteś zaciekawiony i podobnie jak my życzliwy nowościom, to zapraszamy do lektury!

Platforma Magento 2 – o czym warto przeczytać i jakie ma znaczenie dla sklepu mirat.eu

Każdy sklep internetowy musi być umieszczony na poprawnie dopasowanej do siebie platformie, która pozwala na łatwe nadzorowanie sprzedaży on-line, ochronę wszelkich danych, w tym danych klientów, ułatwiać modernizacje i dopasowanie się do potrzeb. Istnieją rozmaite platformy ukierunkowane na handel internetowy, a jedną z najważniejszych jest właśnie platforma Magento 2.

Przeglądając różnorodne rankingi oraz zestawienia dla branży e-Commerce można z łatwością zobaczyć, że w 2019 roku Magento jest jednym z liderów, który służy ponad 250 000 sklepów internetowych na świecie. To bardzo dobry wynik, który zarazem uwierzytelnia efektywność oraz solidność tej platformy. Przez to możesz mieć pewność, że twoje zakupy w naszym sklepie internetowym będą bezpieczne i bezproblemowe.
Wykorzystywanie potencjału platformy Magento 2, pozwala nam na udoskonalenie jakości obsługi, zmniejszenie czasu odpowiedzi na twoje zapytania oraz zamówienia, podwyższy skuteczność analityki, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze dokładniej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Oczywiście, to wszystko, to kwestie techniczne, mimo to mają one niezwykle duży wpływ na naszą pracę, a przede wszystkim na twoją satysfakcję z zakupów w naszym sklepie.

Warto również wspomnieć, że platforma Magento istnieje od 2008 roku, czyli już ponad dziesięć lat i być może nie raz zdarzyło ci się korzystać z ofert sklepów, które funkcjonują za jej pomocą. Do polskich sklepów, które funkcjonują właśnie na tej platformie można zaliczyć SMYK, Castoramę, Neonet, czy eobuwie – niewątpliwie zdarzyło ci się korzystać lub przynajmniej wejść na stronę, któregokolwiek z przytoczonych sklepów i zauważyć, jak poprawnie działają. Mamy nadzieję, że nasz sklep internetowy mirat.eu będzie działał prawidłowo gwarantując ci spokojne zakupy.

Jeżeli dostrzeżesz zmiany, to tylko na lepsze!

Zastanawiasz się dlaczego informujemy cię o zmianie platformy, na której funkcjonuje nasz sklep online mirat.eu? Odpowiedź jest prosta – przygotowujemy stronę przede wszystkim dla naszych klientów, w tym również dla ciebie, dlatego też zależy nam, żeby nasi klienci posiadali świadomość, że nieprzerwanie zmierzamy do wdrażania coraz to lepszych rozwiązań. Celem nowej wersji sklepu jest przede wszystkim jakości i szybkości obsługi, by każde twoje zamówienie było realizowane na jeszcze wyższym poziomie niż do chwili obecnej.

Oczywiście, każdy z naszych pracowników w dalszym ciągu dokształca się, dzięki czemu poprawia umiejętność w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, wszystko dla twojej korzyści. Nowa wersja sklepu będzie dużo bardziej klarowna, rozbicie produktów na kategorie stanie się znacznie prostsze, dzięki czemu z łatwością wyszukasz meble, których poszukujesz. Ponadto, na stronie sklepu z łatwością odszukasz wszelkie informacje, również te, które dotyczą poszukiwanych kategorii, pojedynczych towarów, jak również dostępnych form zamówienia, układów ratalnych, czy rabatów i promocji, które dla ciebie przygotujemy.

Nowa platforma Magento 2 to również możliwość rozbudowania asortymentu. Uważamy, że jest to bardzo ważne, gdyż zmieniające się trendy i style wnętrzarskie jakie nasi klienci wybierają, potrzebują odpowiedniego zaplecza dostępnych produktów. Dzięki przeniesieniu sklepu internetowego miret.eu będziemy mogli pogłębiać liczbę ofert mebli i dodatków jakie mamy dla ciebie.

Nasz cel to przyjemne zakupy!

Wiemy jak istotne są meble w każdym z mieszkań – są one nieodłącznym detalem, który zezwala nam na komfortowe działanie każdego dnia. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak istotną funkcję odgrywa poprawne zaaranżowanie przestrzeni mieszkania, by móc czuć się jak w Domu. To tylko z tych powodów ciągle się ulepszamy, wypatrujemy nowych, coraz to lepszych sposobów, udoskonalamy dotychczasowe pomysły. Cała załoga sklepu internetowego mirat.eu dokłada wszelakich starań, by każde zakupy u nas były przyjemnością i ułatwiały ci w tworzeniu własnych, wyjątkowych wnętrz. Mamy nadzieję, że za sprawą naszej nieustającej pracy zechcesz obdarzyć nas swoim zaufaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu, na pewno wypatrzysz tu coś dla siebie. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub niepewności, jesteśmy gotowi wesprzeć cię naszą wiedzą i doświadczeniem. Życzymy udanych zakupów w nowej odsłonie sklepu mirat.eu!

POWIĄZANY POST

Peach Fuzz: Kolor 2024 roku według PANTONE

W obecnym roku dominuje miękkość i ciepło, a za tę metamorfozę odpowiada jeden wyjątkowy odcień — Peach Fuzz. PANTONE, nieprzerwanie…

Mirat.pl zwycięzcą w plebiscycie „Orły Meblarstwa” 2023

Z radością pragniemy podzielić się z Państwem naszym najnowszym osiągnięciem – prestiżowym wyróżnieniem "Orły Meblarstwa". Umieszczenie nas wśród elitarnego grona,…

Najlepsze rozwiązania dla komfortu w biurze: 10 doskonałych foteli

Biuro to miejsce, w którym spędzamy wiele godzin na wykonywaniu różnorodnych zadań. Dlatego kluczowe jest, aby zapewnić sobie odpowiednie wyposażenie,…

Narożniki na nóżkach – wady i zalety

"Narożniki na nóżkach" to najpopularniejsza forma wypoczynkowych mebli tapicerowanych, poświęconych typowo do zaopatrzenia salonu. Służą jako zamiennik dla niewielkiej kanapy,…