Nowa strona i nowe możliwości.

Z przyjemnością prezentujemy wszystkim odsłonę nowej szaty graficznej oraz nowych funkcjonalności sklepu internetowego Mirat.pl Jako lider na polskim rynku w kategorii „HOME & LIVING” staramy się wyznaczać standardy, oraz zapewniać wszystkim swoim klientom i użytkownikom strony elementy i funkcjonalności z najwyższej światowej półki.

Oto jak zmieniła się nasza strona i co teraz oferuje.

Technologia RWD

Strona została wykonana zgodnie z nowoczesnymi standardami RWD, tzn że jest responsywna. Responsywność strony internetowej, to cecha, która pozwala dostosowywać rozdzielczość strony do urządzenia na którym jest przeglądana. Strona responsywna wyświetla się poprawnie i jest czytelna, bez zbędnych szczegółów i przewijania na boki na wszystkich urządzeniach – komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach.

Strona responsywna

Strona główna

Strona główna tak jak cała strona utrzymana jest w lekkiej i przyjaznej kolorystyce, nawigowanie dzięki górnemu rozwijanemu menu jest proste i intuicyjne, dodatkowo wzbogacona została w duże zdjęciowe kategorie prezentujące najlepsze produkty z naszej oferty oraz dużą wyróżniającą się wyszukiwarkę produktów.

 

Strona główna

  • Rozwijane menu jest statyczne i widoczne przez cały czas przesuwania strony.

Rozwijane menu

Elementy strony

  • Zdjęcia na stronie są teraz dużo większe i bardziej czytelne, przecież to one są najważniejsze i dzięki nim podejmujemy decyzję o dokonaniu zakupu.
  • Każda podstrona pozbawiona jest zbędnych elementów, dzięki czemu jest bardziej przejrzysta i czytelna. Wyposażona została tylko w to co niezbędne i przydatne dla osób odwiedzających.

kategorie

Kategorie produktów

Strony z kategoriami prezentują produkty z dużymi zdjęciami i ceną, bez zbędnych informacji. Dużą innowacją jest prezentacja produktów na których po najechaniu myszką prezentowane są wszystkie dostępne opcje kolorystyczne, dzięki temu z poziomu kategorii widzimy dostępne kolory. Ułatwia to niewątpliwie przeglądanie oferty.

katgorie3

  •  W szybki sposób można sprawdzić dostępne kolory wszystkich produktów na stronie.

kategorie2

Nowa karta produktu

Karta produktu to najważniejszy element na stronie. Na niej prezentowane jest bardzo duże, przez co czytelne zdjęcie produktu, strefa koszyka posiada tylko niezbędne informacje o cenie, kosztach dostawy i terminie wysyłki. Przydatny jest także bardzo szczegółowy opis zawierający wszystkie niezbędne informacje. Poniżej prezentowane są produkty uzupełniające oraz dla ułatwienia trzy ostatnio przeglądane produkty.

Karta produktu - duże zdjęcia

  •  Rozwijane boxy i pełny opis dostarczają kompletu informacji.

karta-produktu2

 

Mamy nadzieję, że obecna strona wyznaczy standardy i wszystkim naszym użytkownikom ułatwi korzystanie ze sklepu.

Życzymy przyjemnego użytkowania.

Dyrektor sklepu Mirat
Andrzej Tereszkiewicz

POWIĄZANY POST

Japandi – nowatorski styl we wnętrzach

Styl Japandi to coś więcej niż kierunek wnętrzarski, to filozofia i tryb życia, charakteryzujący się zdolnością rezygnowania z rzeczy zbytecznych.…

Ryflowane fronty w nowoczesnych wnętrzach – trendy 2023

Wśród teraźniejszych trendów uznanie zyskały już fronty na wysoki połysk, z litego drewna, przeszklenia i fronty ażurowe, dlatego przyszedł czas…

Granatowy fotel w salonie – do jakich mebli pasuje

Granatowe meble to coraz bardziej popularne elementy wyposażenia wnętrz. Wśród najbardziej rozchwytywanych mebli jest z pewnością granatowy fotel w salonie,…

Jakie wady i zalety mają łóżka piętrowe?

Piętrowe łóżko to upragnione miejsce do spania, będące marzeniem każdego dorastającego dziecka. Ewidentnie ze względu na swoją budowę i możliwości…